20.06.2019 Son güncelleme: 19.06.2019, 10:13

ARTVİN VALİSİ ÖMER DOĞANAY’IN VEDA MESAJI

Kategori Genel Haberler
Okunma 364 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

10 Eylül 2016 tarihli resmi gazetede yayımlanan 2016/9158 sayılı Bakanlar Kurulu Kararıyla atanmış olduğum Artvin Valiliği görevimden ayrılıyorum.

 

Doğal ve tarihi zenginlikleri, zengin orman ve su kaynaklarıyla benzersiz güzellikleri barındıran dağ ve vadileri, baraj gölleri, doğal gölleri, endemik bitki çeşitliliği ve tüm bu değerleri anlamlandıran hoşgörü, misafirperver, çalışkan, evrensel ve yerel değerleri kişiliğinde barındıran toplumsal dokusu ve insan kalitesiyle Ülkemizin en özel illerinden olan Artvinimiz’de görev yapmış olmaktan dolayı büyük bir memnuniyet ve onur duyduğumu özellikle ifade etmek isterim.

Artvin’imizin ihtiyaçlarını, sorunlarını, çözüm alternatiflerini, yerinde tespit edip en hızlı biçimde ilimizin ruhuna nüfuz etme gayreti içinde oldum.

Siz Artvinli hemşerilerimizin beklentilerini, yeni projeler halinde hayata geçirmeyi çalışma yöntemi olarak belirledim.

“Sizin en hayırlınız insanlara hayrı dokunandır.”, “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” şiarıyla tüm kamu görevlisi arkadaşlarım, yerel yönetimler ve aziz Artvin halkıyla büyük bir dayanışma, yardımlaşma ve gönül birliği içerisinde hizmet etmeye çalıştık.

Bu çalışmalarımız esnasında; vatandaşlarımızın talep ve ihtiyaçlarının, kurumlarımız tarafından güler yüzlü ve sonuç odaklı hizmet anlayışıyla karşılanmasına, hak ve hukuklarının devlet katında korunmasına özel ihtimam gösterdik.

Artvin’imizde görev yaptığım süre içerisinde; şehit aileleri ve gazilerimizin, öksüz ve yetimlerimizin, engelli vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak adına, Devletimiz ve şahsım olarak birçok sosyal sorumluluk projesini hayata geçirmiş olmaktan ayrıca mutluluk duyuyorum.

Mesai Arkadaşlarımla Artvin’imizin gelişmesi, kalkınması ve her bir ferdinin güven içerisinde yaşamasını sağlamak ve şehrimizi daha iyi bir noktaya ulaştırmak için, büyük bir gayret ve samimiyetle çalıştık.

Bu görevim esnasında çalışmalarımda bana yardımcı olan tüm mesai arkadaşlarıma, milletvekillerimize, mülki idare amirlerimize, kıymetli yargı mensuplarımıza, güvenlik kurumlarımız ve personeline, yerel yönetimlerimize, sivil toplum kuruluşlarına, meslek kuruluşlarına, muhtarlarımıza, siyasi partilerimizin il ve ilçe teşkilatlarına, ulusal ve yerel basın mensuplarımıza ve tüm kıymetli Artvinli hemşerilerimize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; tüm Artvinli hemşerilerime veda ediyor, iyilikler ve güzellikler temennisiyle, ben hakkımı helal ediyor, helallik diliyorum.

Hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyor, Allah’a emanet ediyorum. Allahaısmarladık…

                                   Ömer DOĞANAY

                                                                                             Artvin Valisi

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURİ ÖZALTIN 75. YIL ORTAOKULU’NDA …

14 Haz 2019 Eğitim-Öğretim

HACILAR İLKOKULU GELENEKSEL ÇOCUK O…

13 Haz 2019 Eğitim-Öğretim