20.06.2019 Son güncelleme: 19.06.2019, 10:13

VALİ YARDIMCISI ADEM BAŞOĞLU’DAN BAŞKAN HEKİMOĞLU’NA ZİYARET

ZİYARETTE İLÇEDE SÜREN ÇALIŞMALAR HAKKINDA GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU ZİYARETTE İLÇEDE SÜREN ÇALIŞMALAR HAKKINDA GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU
Kategori Ziyaretler
Okunma 401 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Artvin Vali Yardımcısı Adem Başoğlu Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’na ziyarette bulundu. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Vali Yardımcısı ve aynı zamanda Hukuk Müşaviri olan Adem Başoğlu’nun yanı sıra İlçe Kaymakamı Hasan Ongu ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Murat Cavunt da yer aldı.

 

Ziyarette ilçenin çeşitli noktalarında devam eden çalışmalarla ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. İlçeye dair imar, çevre, yapı ve yapım çalışmalarıyla ilgili yapılan ve yapılması gerekenlerin konuşulduğu ziyaretin ardından Aşağı Hacılar Mahallesi’nde devam eden yol betonlama çalışmasını gezdiler.

Vali Yardımcısı Başoğlu ve beraberindekiler Başkan Hekimoğlu’ndan çalışmalarla ilgili bilgiler aldı. Silindirle Sıkıştırılmış Beton (SSB) teknolojisiyle finisher ve silindir aracı kullanılarak çok kısa zamanda yol betonlama çalışmalarını yaptıklarını belirten Başkan Hekimoğlu, belediyenin imkanları dahilinde ilçede ihtiyaç duyulan bölgelerde çalışmaları sürdüreceklerini dile getirdi. Ziyaret bölgedeki incelemelerin ardından son buldu.

Son Düzenlenme Perşembe, 01 Kasım 2018 14:43
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURİ ÖZALTIN 75. YIL ORTAOKULU’NDA …

14 Haz 2019 Eğitim-Öğretim

HACILAR İLKOKULU GELENEKSEL ÇOCUK O…

13 Haz 2019 Eğitim-Öğretim