23.05.2019 Son güncelleme: 21.05.2019, 1:52

ARTVİN TANITIM GÜNLERİ YOĞUN KATILIMLA DEVAM EDİYOR

BAŞKAN COŞKUN HEKİMOĞLU FUARI ZİYARET EDEREK HEMŞERİLER İLE BİR ARAYA GELDİ BAŞKAN COŞKUN HEKİMOĞLU FUARI ZİYARET EDEREK HEMŞERİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
Kategori Kültür-Sanat
Okunma 601 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Bu yıl 4.sü gerçekleştirilen “Artvin Tanıtım Günleri” İstanbul’daki Artvinlilerin yoğun katılımı ile devam ediyor.  Her yıl olduğu gibi bu yıl da en çok dikkat çeken ilçe olan Arhavi, kurulan stantlarla ve sergiledikleri yöresel ürün, maket ve eşyalarla dikkatleri üzerine çekiyor. Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu da fuarı ziyaret ederek hemşeriler ile bir araya geldi.  

 

İstanbul Maltepe Sahili Etkinlik Alanı’nda gerçekleştirilen etkinlikte Artvin merkez ve ilçelerini kapsayan yöresel ürünler sergilenirken, tarihi ve turistik bölgelerimizin tanıtım materyalleri, afiş ve broşürleri de stantlarda yer alıyor. Etkinlikte, tarihi ve turistik yerlerden doğal güzelliklere, spor olanaklarından bölge sanatından zanaatına, geleneksel kıyafetlerine kadar pek çok değer sergileniyor.  

Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen organizasyonun Artvin’in tanıtımına büyük katkı sağladığını belirtti. Arhavi Belediyesi, Arhavi Kaymakamlığı, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlarla birlikte bu anlamlı organizasyona en iyi şekilde hazırlandıklarını vurgulayan Başkan Hekimoğlu, emeği geçen herkese teşekkür etti ve tüm hemşerileri İstanbul Maltepe Sahili Etkinlik Alanı’nda dört gün sürecek olan etkinliğe davet etti.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler