27.06.2019 Son güncelleme: 26.06.2019, 8:41
FİNİŞER İLE BETON ÇALIŞMASI GECE BOYUNCA DA DEVAM EDİYOR FİNİŞER İLE BETON ÇALIŞMASI GECE BOYUNCA DA DEVAM EDİYOR
Okunma 446 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

İlçe kapalı spor salonu ve şehir stadı etrafında bulunan güzergahın betonlama çalışması gece saatlerinde de devam ediyor. Finişer makinesi ve yüksek standartlı sıkıştırılmış beton teknolojisi kullanılarak yapılan çalışmalar ile bölge betonlanarak modern bir görünüme kavuşturuluyor.

 

Söz konusu bölgede geçtiğimiz günlerde başlatılan çalışmalarla zeminin uygun hale getirilmesinin ardından betonlama çalışmalarına geçildi. İl özel idaresinden temin edilen finişer makinesi ve diğer ekipmanlar ile Arhavi belediyesi fen işleri ekiplerinin katkılarıyla başlatılan çalışmalar, gece saatlerinde de devam ediyor.

Silindirle Sıkıştırılmış Beton (SSB) teknolojisiyle yapılan çalışmalar sayesinde bölgenin uzun zamandır sorun teşkil eden bir sorunu daha modern bir yöntemle tamamen ortadan kaldırılmış oluyor.

Söz konusu çevre düzenleme ve betonlama çalışmaları hafta sonu ilçemizde oynanacak olan voleybol müsabakasına, spor salonunda devam eden tribün çalışmalarıyla birlikte yetiştirilmiş  olacak.

Son Düzenlenme Perşembe, 03 Ocak 2019 15:10
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler