20.06.2019 Son güncelleme: 19.06.2019, 10:13

ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

BELEDİYE EKİPLERİ TARAFINDAN ÇİM BİÇME VE AĞAÇ BUDAMA ÇALIŞMALARI YAPILIYOR BELEDİYE EKİPLERİ TARAFINDAN ÇİM BİÇME VE AĞAÇ BUDAMA ÇALIŞMALARI YAPILIYOR
Kategori Fen İşleri
Okunma 456 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Belediyesi çevre düzenlemesi çalışmalarına devam ediyor. Belediye ekipleri yaklaşan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesi Atatürk Anıtı çevresinde özverili bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Programlı ve koordine bir şekilde temizlik işlerini yürüten ekipler çevre düzenleme çalışmaları ile görevlerini yerine getiriyorlar.

 

Atatürk Anıtı etrafında çim biçme ve ağaç budama çalışmaları vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılanıyor. Göreve geldikleri günden itibaren ilçenin hizmet kalitesini arttırmak için uğraştıklarını belirten Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, çevre düzenleme çalışmalarının en üst seviyeye çıkarılarak ilçenin modern bir görünüme kavuşturulduğunu dile getirdi. Çevre düzenlemesi çalışmaları ihtiyaç duyulan diğer bölgelerde devam ettirilecek.

Son Düzenlenme Salı, 23 Ekim 2018 13:28
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr
Bu kategoriden diğerleri: ARHAVİ SAHİLİ IŞIL IŞIL »

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURİ ÖZALTIN 75. YIL ORTAOKULU’NDA …

14 Haz 2019 Eğitim-Öğretim

HACILAR İLKOKULU GELENEKSEL ÇOCUK O…

13 Haz 2019 Eğitim-Öğretim