26.05.2019 Son güncelleme: 25.05.2019, 7:29

BAŞKAN HEKİMOĞLU’NUN ÖZEL MİSAFİRİ VARDI

BATUM BAŞKONSOLOSU MAKBULE KOÇAK BAŞKAN HEKİMOĞLU’NA ZİYARETTE BULUNDU BATUM BAŞKONSOLOSU MAKBULE KOÇAK BAŞKAN HEKİMOĞLU’NA ZİYARETTE BULUNDU
Kategori Ziyaretler
Okunma 419 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Batum Başkonsolosu Makbule Koçak Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nu makamında ziyaret etti. Başkan Hekimoğlu gelen konuğunu kapıda karşıladı. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Hekimoğlu’nun yanı sıra Başkan Yardımcısı H. Tahsin Kurdoğlu ile Belediye Meclis Üyesi Melek Özbayrak da yer aldı.

 

Ziyarette Başkan Hekimoğlu ve Başkonsolos Koçak sınırın iki yakasından iki dost ve kardeş ülke ile ilgili görüş alışverişinde bulundular. Kültürel, sanatsal, sosyal ve ekonomik alanda gerçekleşen hoş sohbetin ardından Başkan Hekimoğlu’na misafirperverliğinden ötürü teşekkür ettiler. Ziyaret hediye takdiminin ardından son buldu.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler