27.06.2019 Son güncelleme: 26.06.2019, 8:41

BOĞAZİÇİ MAHALLESİ’NDE KİLİT TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

BAŞKAN HEKİMOĞLU BÖLGEDE İNCELEMELERDE BULUNDU BAŞKAN HEKİMOĞLU BÖLGEDE İNCELEMELERDE BULUNDU
Okunma 555 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Bir süre önce Boğaziçi Mahallesi’nde başlatılan kilit taşı döşeme çalışmaları devam ediyor. Çiğdem Sokak ile Papatya Sokak’ı birbirine bağlayan 1 Nolu Sokak’ta belediyenin fen işleri ekipleri tarafından süren kilit taşı çalışmalarını Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekmioğlu yerinde inceledi. Başkan Hekmioğlu’nun yanı sıra Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız ile Boğaziçi Mahallesi Muhtarı Cengiz Kurdoğlu da bölgede incelemelerde bulundu.

 

Bölgenin zemininin kilit taşına uygun hale getirilmesi ile başlayan çalışmaların ardından kilit taşı döşeme çalışmaları vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanıyor. Başkan Hekimoğlu, yapılan çalışmanın mahalle sakinlerine şimdiden hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu. Modern şehircilik anlayışının yansıması olarak yürütülen çalışmalar, kilit taşı döşeme çalışmalarının bitirilmesinin ardından ihtiyaç duyulan diğer cadde ve sokaklarda da devam ettirilecek.

Son Düzenlenme Perşembe, 03 Ocak 2019 15:15
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler