26.05.2019 Son güncelleme: 25.05.2019, 7:29

BAŞKAN HEKİMOĞLU ESNAF ZİYARETİNDE BULUNDU

ZİYARETTE ESNAFIN DİLEK VE ŞİKÂYETLERİ DİNLENDİ ZİYARETTE ESNAFIN DİLEK VE ŞİKÂYETLERİ DİNLENDİ
Kategori Ziyaretler
Okunma 493 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu esnaf ziyaretlerine devam ediyor. İlçedeki esnaf ve halk ile buluşup kaynaşarak, onların sorunlarını ve taleplerini dinlemek amacıyla gerçekleştirilen ziyaretlerde Başkan Hekimoğlu’na Ak Parti Arhavi İlçe Teşkilatı ve vatandaşlar eşlik etti.

Musazade Mahallesi Şehit Asteğmen Mehmet Altanlar Caddesi ve PTT Arhavi Şubesi karşısında yer alan Üçırmak Çay Ocağı’nı ziyaret eden Başkan Hekimoğlu ve beraberindekiler esnafın ve halkın talep ve şikâyetlerini dinleyerek hoş bir sohbet gerçekleştirdi. Vatandaşlarla ilçe ve gündeme dair sohbet etme fırsatı bulan Başkan Hekimoğlu’na ilçe halkı büyük ilgi gösterdi. Fırsat buldukça esnaf ve halk ile bir araya gelip muhabbet etmeye devam edeceklerini belirten Başkan Hekimoğlu, talepler ve öneriler doğrultusunda ne yapılması gerekiyorsa birlikte çözüm üreteceklerinin, esnaf ve halkın her daim yanında olduğunun altını çizdi. Esnaf ziyaretleri devam edecektir.

Son Düzenlenme Pazartesi, 01 Ekim 2018 12:03
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler