26.05.2019 Son güncelleme: 25.05.2019, 7:29

BAŞKAN HEKİMOĞLU ŞEHİR İÇİ DOLMUŞ ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ

HEKİMOĞLU, ŞOFÖRLERDEN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE GÜVENLİĞİNİN ÖN PLANDA TUTULMASINI İSTEDİ HEKİMOĞLU, ŞOFÖRLERDEN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE GÜVENLİĞİNİN ÖN PLANDA TUTULMASINI İSTEDİ
Kategori Ziyaretler
Okunma 560 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu esnaf ziyaretleri kapsamında, şehir içi dolmuş çalışanlarıyla bir araya geldi. Yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması ile birlikte hassasiyetler ve yapılması gerekenler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.  

Başkan Hekimoğlu dolmuş esnafını ziyaretinde özellikle Artvin Çoruh Üniversitesi Arhavi Yerleşkesi’ne ve genel olarak şehir içi yolcu taşımacılığında yolcu memnuniyetinin ve güvenliğinin ön planda tutulması gerektiğini belirtti. Hekimoğlu bu konuda şoför esnafına önemli bir görev düştüğünü ifade ederek, gereken tedbirlerin alınması konusunda hassasiyet gösterilmesini istedi.   

Son Düzenlenme Pazartesi, 01 Ekim 2018 11:55
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler