27.06.2019 Son güncelleme: 26.06.2019, 8:41

TUNAHAN YILDIZ SATRANÇTAKİ BAŞARISINA DEVAM EDİYOR

ARHAVİ BELEDİYESİ GSK OYUNCUSU TUNAHAN YILDIZ ORDU’DA DÜZENLENEN SATRANÇ TURNUVASINDA BİRİNCİ OLDU ARHAVİ BELEDİYESİ GSK OYUNCUSU TUNAHAN YILDIZ ORDU’DA DÜZENLENEN SATRANÇ TURNUVASINDA BİRİNCİ OLDU
Okunma 564 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Geçtiğimiz hafta sonu Ordu’da satranç turnuvası düzenlendi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 19 Eylül Satranç Turnuvası adıyla gerçekleştirilen turnuvaya birçok ilden katılan milli takım sporcuları ve bireysel satranç sporcularının yanı sıra Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü oyuncusu olan Tunahan Yıldız da katıldı. Tunahan Yıldız, açık kategoride yer alan 50 oyuncu içerisinden 1.lik elde ederek göğsümüzü kabarttı.

 

Ordu’da gerçekleştirilen müsabakalarda oyuncuların heyecanları gözlerinden okunuyordu. Samsun, Giresun, Ordu, Antalya, Ankara, İstanbul, Trabzon, Bolu ve Sivas’tan gelen sporcularla keyifle yapılan müsabakaların ardından dereceye girenler açıklandı. İlçemiz Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü oyuncularından Tunahan Yıldız, açık kategorisinde ve 50 kişi içerisinden 1.lik elde ederek ilçeye kupa ile döndü. Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü’nü temsil eden Tunahan Yıldız’ın milli oyuncuları ve kendinden yaşça büyük sporcuları da geride bırakarak ilçemize büyük bir gurur yaşattığını dile getiren Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, başarılarının artarak devam etmesi temennisinde bulundu.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler