20.04.2019 Son güncelleme: 19.04.2019, 1:47

ZAFER ŞAHİN’DEN YENİ BİR BAŞARI

TÜRKİYE ATLETİZM ŞAMPİYONASI’NA KATILAN ŞAHİN, KENDİ KATEGORİSİNDE 1. OLARAK GÖĞSÜMÜZÜ KABARTTI TÜRKİYE ATLETİZM ŞAMPİYONASI’NA KATILAN ŞAHİN, KENDİ KATEGORİSİNDE 1. OLARAK GÖĞSÜMÜZÜ KABARTTI
Kategori Ziyaretler
Okunma 454 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

İzmir’de düzenlenen ve en önemli spor organizasyonlarından olan Türkiye Atletizm Şampiyonası’na ilçemizi temsilen katılan Zafer Şahin, ilçeye madalya ile döndü. Yerli ve yabancı atletlerin katıldığı maratonda başarılı olarak kendi kategorisi olan 10.000 metrede 1.liği elde eden Şahin, ilçenin önemli sporcularından biri olduğunu bir kez daha kanıtladı.

 

İzmir’deki dev organizasyona katılan Zafer Şahin, kazandığı madalya ile birlikte ayağının tozuyla Arhavi Belediyesi’ne uğradı. Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Türkiye Atletizm Şampiyonası’nda ilçemizi temsil ederek göğsümüzü bir kez daha kabartan Şahin’i başarılı sonuçlarından dolayı tebrik etti.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler