20.04.2019 Son güncelleme: 19.04.2019, 1:47

BAŞKAN HEKİMOĞLU, ATAMASI YAPILAN İLÇE JANDARMA KOMUTANINI ZİYARET ETTİ

HEKİMOĞLU, JANDARMA KOMUTANI  ENGİN YILMAZ’A YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLEDİ HEKİMOĞLU, JANDARMA KOMUTANI ENGİN YILMAZ’A YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLEDİ
Kategori Ziyaretler
Okunma 521 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, İlçe Jandarma Komutanlığı’na ziyarette bulundu. Hekimoğlu,  Arhavi İlçe Jandarma Komutanlığı görevine atanan Engin Yılmaz’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarı temennisinde bulundu.  Ziyarette Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız ile İl Genel Meclis Üyesi Hakkı Aytolan da yer aldı.

 

İlçe Jandarma Komutanlığı görevine gelen Engin Yılmaz, Arhavi’de bulunmasından ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Hekimoğlu, ilçede asayişin sağlanmasında kolluk kuvvetlerinin ve özellikle jandarmanın önemli bir görevi üstlendiğini belirterek, İlçe Jandarma Komutanı Engin Yılmaz’a yeni görevinde başarılar diledi. Hoş sohbetin ardından İlçe Jandarma Komutanı Yılmaz, Başkan Hekimoğlu ve beraberindekilere ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

Son Düzenlenme Pazartesi, 10 Eylül 2018 16:12
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler