20.10.2018 Son güncelleme: 19.10.2018, 12:47

İLÇE PROTOKOLÜ VE VATANDAŞLAR BAYRAMLAŞMA TÖRENİNDE BİR ARAYA GELDİLER

BAŞKAN HEKİMOĞLU VATANDAŞLARI MAKAMINDA AĞIRLAYARAK TEK TEK BAYRAMLAŞTI BAŞKAN HEKİMOĞLU VATANDAŞLARI MAKAMINDA AĞIRLAYARAK TEK TEK BAYRAMLAŞTI
Kategori Genel Haberler
Okunma 177 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Kurban Bayramı ilçemizde coşkuyla kutlanmaya devam ediyor. Bayramın ikinci gününde ilçe halkı bir araya gelerek bayram tebriğinde bulundular. Bunlardan ilki protokol mensupları arasında gerçekleşti. İlçe Müftülüğü’nde yapılan bayramlaşma törenine İlçe Kaymakamı Hasan Ongu, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri katıldı. Ardından Ak Parti Arhavi İlçe Teşkilatında ve  Arhavi Belediyesi başkanlık makamında bayramlaşma töreni yaşandı. Törene bunaltıcı yaz sıcağına rağmen vatandaşların ilgisi yoğundu. Törende Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu gelen misafirleri belediye başkanlık makamında karşılayarak bayram tebriğinde bulundular.

 

Tek tek hepsiyle görüşen ve yakından ilgilenen Başkan Hekimoğlu, karşılamaya ilk olarak Ak Parti ilçe Yönetimi’nin yapmış olduğu ziyaret ile başlandı. Özellikle gençlerin yoğun ilgisi ve Başkan’a olan sevgisi dolayısı ile bu bayramda ayrıca dikkat çeken konu idi. Başkanlık makamında gerçekleştirilen bayramlaşma töreni hep birlikte çekinilen fotoğraflarla son bulmuş oldu.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr
Bu kategoriden diğerleri: 8. SOLUNUM ZİRVESİ ARHAVİ’DE »

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.