17.12.2018 Son güncelleme: 15.12.2018, 9:17

ARTVİN KÜLTÜR TURİZM VE YÖRESEL ÜRÜNLER TANITIM FUARI DEVAM EDİYOR

FUARIN 3. GÜNÜNDE ARHAVİ ETKİNLİKLERİYLE YAPILDI FUARIN 3. GÜNÜNDE ARHAVİ ETKİNLİKLERİYLE YAPILDI
Kategori Kültür-Sanat
Okunma 215 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

08-14 Ağustos 2018 tarihleri arasında Çoruh Park'ta düzenlenen "2. Uluslararası Artvin Kültür Turizm ve Yöresel Ürünler Tanıtım Fuarı" devam ediyor. Etkinliğin 3. Günü Arhavi Kaymakamlığı ve Arhavi Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlene etkinliklerle geçti. Programda Artvin milletvekili Erkan Balta, Artvin eski milletvekili İsrafil Kışla ve Arhavi Belediye Başkan Vekili H. Tahsin Kurdoğlu yer aldı.

 

Konser programı, Arhavi Belediyesi ve Arhavi halk eğitim merkezi müdürlüğü tarafından hazırlanan stantlar ve düzenlenen çeşitli yarışmalarla dolu dolu geçen geceye halkın ilgisi yoğundu. Özellikle Tomruk esme yarışması izleyiciler tarafından ilgi gördü. Gece sonunda İsina gurubunun verdiği konser programı ise coşkuyla takip edildi.

Diğer yandan düzenlenen etkinliğe Artvin halkının gösterdiği ilgi haricinde protokol düzeyinde katılım olmaması ise tepki çekti. Yetkililer tarafından yapılan açıklamada; “Arhavi’nin katkılarıyla düzenlenen programa Artvin protokolünün katılım göstermemesi dikkat çeken bir ayrıntı olmuştur” denildi.

Son Düzenlenme Cumartesi, 11 Ağustos 2018 13:27
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler