22.03.2019 Son güncelleme: 21.03.2019, 12:49

ARHAVİ BELEDİYESİ GSK GÜREŞ SPORCULARINDAN BÜYÜK BAŞARI

SPORCULARIMIZ TURNUVADA ADINDAN SÖZ ETTİRDİ SPORCULARIMIZ TURNUVADA ADINDAN SÖZ ETTİRDİ
Kategori Spor
Okunma 394 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Geçtiğimiz haftasonu Hopa ilçesinde Karakucak Güreşleri düzenlendi. Gerçekleştirilen turnuvaya Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü güreşçileri de katıldı. 4 Ağustos 2018 Cumartesi günü gerçekleştirilen turnuvada sporcularımız aldıkları derecelerle adından söz ettirdi.

 

Güreş takımı oyuncularından Umut H. Mühürcü (60 kg), Mesut Mühürcü (55 kg), Serkan Özdin (70 kg), İbrahim Kıllı (30 kg) ve Doğuş Kopuz (25 kg) katıldıkları kategorilerde 1.lik elde ederken Aydın Özhoroz (80 kg) ve Eser Şiviloğlu (47 kg) 2., Erdem Kurt (47 kg) 3. oldu. Arhavi Belediyesi GSK Güreş takımı oyuncularının almış oldukları bu üstün başarılarını tebrik ettiğini belirten Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, güreş sporuna gönül veren kulübün sporcularına başarılarının artarak devam etmesi temennisinde bulundu.

Son Düzenlenme Salı, 07 Ağustos 2018 11:45
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.