20.06.2019 Son güncelleme: 19.06.2019, 10:13

YUKARI HACILAR MAHALLESİ YOL BETONLAMA ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

BETONALANAN YOL EN KISA ZAMANDA VATANDAŞLARIN HİZMETİNE AÇILACAK BETONALANAN YOL EN KISA ZAMANDA VATANDAŞLARIN HİZMETİNE AÇILACAK
Okunma 717 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi’de modernizasyon çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Arhavi Belediyesi fen işleri ekipleri tarafından ilçe merkezi ve mahallerinde başlatılan yol betonlama çalışmaları, ilçemiz Yukarı Hacılar Mahallesi’nde devam ediyor.

 

Yaklaşık 300 metre yapılacak olan yol betonlama çalışması ile alanda yolların eski görünümünden kurtarılıp, daha estetik ve kullanışlı hale getirilmesi amaçlanıyor. Yol betonlama çalışmaları ile Yukarı Hacılar Mahallesi Şehitlik Tarafı olarak bilinen bölgede büyük bir rahatlama yaşanacağını dile getiren Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, çalışmaların en kısa zamanda tamamlanacağını belirtti. Ayrıca fen işleri ekipleri tarafından önümüzdeki günlerde ilçe merkezi ve mahallelerde ihtiyaç duyulan bölgelerde betonlama çalışmalarının devam ettirileceği bildirdi.

Son Düzenlenme Perşembe, 03 Ocak 2019 14:18
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURİ ÖZALTIN 75. YIL ORTAOKULU’NDA …

14 Haz 2019 Eğitim-Öğretim

HACILAR İLKOKULU GELENEKSEL ÇOCUK O…

13 Haz 2019 Eğitim-Öğretim