20.06.2019 Son güncelleme: 19.06.2019, 10:13

FESTİVAL KOMİTESİNDEN ANLAMLI KARAR

FESTİVAL HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI BU YIL MERHUM OSMAN AKDEMİR ANISINA YAPILIYOR FESTİVAL HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI BU YIL MERHUM OSMAN AKDEMİR ANISINA YAPILIYOR
Kategori Genel Haberler
Okunma 654 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Geçtiğimiz günlerde vakitsiz ve ani bir kalp krizi sonucu aramızdan ayrılan ve sporu çok seven merhum Osman Akdemir için Festival İcra Komitesi tarafından anlamlı bir karar alındı. Böylece bu yıl festival spor etkinlikleri içerisinde yer alan Halı Saha Futbol Turnuvasını merhum Osman Akdemir’in anısına yapılması yönünde komite tarafından hayata geçirildi.

 

 İlçenin sevilen ve sayılan siması olan ve aynı zamanda bir dönem Üçırmak Köyü Muhtarlığı yapan Akdemir, aynı zamanda Motorlu Taşıyıcılar kooperatifinin de üyesiydi. Toplum tarafından tanınan, bilinen ve herkesçe sevilen bu değerli kişinin aynı zamanda spora olan ilgisi de malumudur. Bu vesileyle geçtiğimiz günlerde toplanan festival komitesine başvuruda bulunan Arhavi Muhtarlar Derneği vasıtasıyla festival icra komitesi başkanı ve aynı zamanda belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu’nun başkanlığında alınan kararla 46.sı düzenlenen Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali bünyesindeki halı saha futbol turnuvasının merhum Osman Akdemir anısına düzenlenmesi kararı alınmış oldu.

Son Düzenlenme Pazartesi, 30 Temmuz 2018 11:25
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURİ ÖZALTIN 75. YIL ORTAOKULU’NDA …

14 Haz 2019 Eğitim-Öğretim

HACILAR İLKOKULU GELENEKSEL ÇOCUK O…

13 Haz 2019 Eğitim-Öğretim