26.04.2019 Son güncelleme: 25.04.2019, 1:33

TAŞ DUVAR ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

HACILAR VE MUSAZADE MAHALLELERİNDE DUVAR ÇALIŞMASI HACILAR VE MUSAZADE MAHALLELERİNDE DUVAR ÇALIŞMASI
Kategori Fen İşleri
Okunma 537 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Hacılar ve Musazade Mahallelerinin birçok bölgesinde taş duvar çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Heyelan sorunlarının önüne geçmek adına başlatılan çalışmalar mahalle sakinlerinin memnuniyetiyle sürüyor.

 

 Kısa bir zaman içerisinde tamamlanması beklenen çalışmalar ile birlikte her iki mahallede de önemli bir sorun çözüme kavuşmuş olacak. Belediyenin fen işleri ekipleri tarafından yürütülen Musazade Mahallesi Turnalar Mevkii ile yüklenici firma tarafından yürütülen Hacılar Mahallesi Özkazançlar Mevkii’nde Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu incelemelerde bulundu. Konu ile ilgili açıklama yapan Başkan Hekimoğlu, önceden tespit edilen bölgelerde yapılan taş duvar çalışmalarının olabilecek toprak kaymalarının önüne geçebilmek için oldukça önemli olduğunu belirterek söz konusu bölgelerdeki tahribatın giderilmesi için çalışmaların hızlı bir şekilde yürütüleceğini ve ihtiyaç duyulan diğer bölgelerde tekrar başlatılacağını dile getirdi.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr
Bu kategoriden diğerleri: ASFALT YAMA ÇALIŞMALARI YAPILIYOR »

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler