20.06.2019 Son güncelleme: 19.06.2019, 10:13

İLÇE MÜFTÜSÜ SADIK HAVUZ’A VEDA YEMEĞİ

İLÇE PROTOKOLÜ İLÇE MÜFTÜSÜ HAVUZ’A HİZMETLERİNDEN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR ETTİ İLÇE PROTOKOLÜ İLÇE MÜFTÜSÜ HAVUZ’A HİZMETLERİNDEN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR ETTİ
Kategori Genel Haberler
Okunma 878 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

İlçe Müftüsü Sadık Havuz’a veda yemeği düzenlendi. Organize edilen yemek programına İlçe Kaymakamı Hasan Ongu, Arhavi Belediye Başkan Vekili H. Tahsin Kurdoğlu, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri ve sivil toplum kuruluşları katıldı.

Veda yemeği Falez Cafe – Restaurant’ta yapıldı. Düzenlenen yemekte İlçe Kaymakamı Ongu konuşma yaptı. İlçeye hizmetlerinden ötürü teşekkür eden Ongu “7 yıldır ilçede Arhavi halkı ile barışık, yardımsever ve dostane tutumundan ötürü kutluyorum. Kendisine yeni görev yerinde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu. Yemekte kendisini yalnız bırakmayıp gelen misafirlerle tek tek ilgilenip, geldikleri için teşekkür eden İlçe Müftüsü Havuz, Arhavi’yi asla unutmayacağını ve Arhavi’den güzel hatıralarla ayrıldığını dile getirdi. Duygusal anların yaşandığı gece protokol üyelerinin Sadık Havuz’a ilçemize temsilen verdiği hediyelerle son buldu.

Son Düzenlenme Salı, 17 Temmuz 2018 13:47
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURİ ÖZALTIN 75. YIL ORTAOKULU’NDA …

14 Haz 2019 Eğitim-Öğretim

HACILAR İLKOKULU GELENEKSEL ÇOCUK O…

13 Haz 2019 Eğitim-Öğretim