26.05.2019 Son güncelleme: 25.05.2019, 7:29

MUSAZADE MAHALLESİ TAŞ DUVAR ÇALIŞMASI BAŞLADI

ÇALIŞMALARIN ARDINDAN BÖLGENİN ÖNEMLİ BİR SORUNU ÇÖZÜME KAVUŞMUŞ OLACAK ÇALIŞMALARIN ARDINDAN BÖLGENİN ÖNEMLİ BİR SORUNU ÇÖZÜME KAVUŞMUŞ OLACAK
Kategori Fen İşleri
Okunma 553 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Belediyesi fen işleri ekipleri tarafından ihtiyaç duyulan bölgelere taş duvar çalışmaları sürüyor. Musazade Mahallesi Postane Arkası olarak bilinen Muzaffer Çavuş Caddesi’nde taş duvar çalışmaları başlatıldı.  

 

Yürütülen çalışmayla ilgili açıklama yapan Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, söz konusu bölgede yer alan mevcut yolun imara uygun hale getirildiğini ve yolun sağlamlaştırılması adına kod farkını giderebilmek için taş duvar çalışması yapıldığını dile getirdi. Taş duvar çalışmasının ardından söz konusu yolun daha güvenli hale getirildiğini ve bölgenin önemli bir sorununun çözüme kavuşturulduğunu belirten Başkan Hekimoğlu, ilçe halkına şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diledi. Start verilen taş duvar çalışmasının yanında çevre düzenlemesi çalışmaları da devam edecek.  

Son Düzenlenme Salı, 10 Temmuz 2018 15:02
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr
Bu kategoriden diğerleri: BETON YOLA KALDIĞI YERDEN DEVAM »

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler