26.05.2019 Son güncelleme: 25.05.2019, 7:29

HACILAR MAHALLESİ KANAL AÇMA ÇALIŞMASI

OLUŞABİLECEK SEL VE SU TAŞKINLARINI ÖNLEMEK ADINA KANALIN İÇİNDEKİ BİRİKMİŞ MALZEMELER TEMİZLENİYOR OLUŞABİLECEK SEL VE SU TAŞKINLARINI ÖNLEMEK ADINA KANALIN İÇİNDEKİ BİRİKMİŞ MALZEMELER TEMİZLENİYOR
Kategori Fen İşleri
Okunma 466 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Belediyesi tarafından kanal temizleme çalışmaları sürüyor. Hacılar Mahallesi Yalıkent Sitesi civarındaki Aşağı Hacılar Deresi’nin yatağı suyun akışını kolaylaştırmak adına kanalın içinde birikmiş malzemeler temizleniyor.

 

Söz konusu bölge geçmiş yıllarda yaşanan yoğun yağışlar neticesindeki afet nedeniyle sel ve su baskınları oluşmuş çevredeki evler ve tarım arazileri büyük zarar görmüştü. Bu sorunun ortadan kaldırılması ve oluşabilecek herhangi bir taşkın olayının önlenmesi adına Arhavi Belediyesi tarafından kanalın içinde birikmiş malzemelerin temizlenmesi çalışması en kısa zamanda sonlandırılacak. 

Son Düzenlenme Salı, 10 Temmuz 2018 14:53
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler