27.03.2019 Son güncelleme: 26.03.2019, 1:04

KAPİSRE KÖPRÜSÜ YAYA GEÇİŞİ YAPILIYOR

YAYA GEÇİDİYLE VATANDAŞLARIN GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE GEÇİŞİ SAĞLANMIŞ OLACAK YAYA GEÇİDİYLE VATANDAŞLARIN GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE GEÇİŞİ SAĞLANMIŞ OLACAK
Kategori Fen İşleri
Okunma 561 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Karayolları Bölge Müdürlüğü tarafından Kapisre Köprüsü üzerine yaya geçişi yapılıyor. Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nun yoğun girişimleri sonucunda başlatılan ve köprü üzerinde yayalar için büyük kolaylık sağlayacak olan çalışmalar vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılanıyor.

 

Karadeniz’e kıyısı olan hemen hemen ana derelerin üzerindeki bütün köprülere bu geçiş sağlanıyor. Artan aşırı ve yoğun trafik nedeniyle oluşan can tehlikesini bertaraf etmek için bu çalışmaların başlatıldığını belirten Başkan Hekimoğlu; “Yapılan bu köprü yaya geçişleriyle hem vatandaşların güvenli bir şekilde geçişinin sağlanacağı gibi, hem de trafik akışında sorun ortadan kalkacaktır” şeklinde konuştu. Araçların işlediği yol üzerinde vatandaşların geçişi esnasında kaza riski yüksek bu görüntülerin olmayacağını belirten Başkan Hekimoğlu, yaya geçişinin ilçe halkına şimdiden hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.