27.03.2019 Son güncelleme: 26.03.2019, 1:04

ARHAVİ BELEDİYESİ ŞEHİR İÇİ MODERNİZASYON ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

İLÇEDE KİLİT TAŞI ONARIM, REFÜJ BOYAMA VE KANAL TEMİZLEME ÇALIŞMALARINA START VERİLDİ İLÇEDE KİLİT TAŞI ONARIM, REFÜJ BOYAMA VE KANAL TEMİZLEME ÇALIŞMALARINA START VERİLDİ
Kategori Fen İşleri
Okunma 487 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Belediyesi çalışmalarına dur durak demeden devam ediyor. Belediye ekipleri tarafından ilçe merkezinde kilit taşı onarım, refüj boyama ve kanal temizleme çalışmalarına start verildi.

 

İlçemiz Musazade Mahallesi Sahil Caddesi üzerinde bulunan araç otoparkı bölgesinde kilit taşı onarım çalışmalarına başlandı. Söz konusu bölgede alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından bozulup deforme olan kilit taşları sökülüp, yerine yeni kilit taşları döşeme çalışmaları yapılıyor.

Belediye ekipleri tarafından ilçede sürdürülen bir diğer çalışma da kanal temizleme çalışması oldu. Cumhuriyet Mahallesi Kuyu Mevkii’nde meydana gelebilecek sel ve su taşkınlarını önlemek amacıyla kanalın içinde birikmiş malzemelerin temizlenmesi çalışması en kısa zamanda sonlandırılacak. Çalışmalar mahalle sakinleri tarafından memnuniyetle karşılanıyor.

Devam eden bir diğer çalışma ise refüj boyama çalışması oldu. Belediye binası önü olarak bilinen Musazade Mahallesi Şehit Asteğmen Mehmet Altanlar Caddesi üzerindeki refüjler, Arhavispor’un renkleri olan sarı-siyaha boyanıyor. Refüjler Arhavispor’un renkleriyle modern ve estetik bir görünüme bürünecek.

Söz konusu çalışmalarla ilgili açıklama yapan Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, belediye ekiplerinin ilçedeki sorunlara cevap vermek adına dört bir koldan çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek çalışmaların hızla bir şekilde tamamlanmasını ardından yine ihtiyaç duyulan  bölgelerde tekrar başlatılacağını belirtti.

Son Düzenlenme Pazartesi, 09 Temmuz 2018 11:20
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.