22.03.2019 Son güncelleme: 21.03.2019, 12:49

ŞEHİR İÇİ KİLİT TAŞI ONARIM ÇALIŞMALARI

ÇALIŞMALAR MUSAZADE MAHALLESİ MUSA ULUTAŞ CADDESİ ÜZERİNDE SÜRÜYOR ÇALIŞMALAR MUSAZADE MAHALLESİ MUSA ULUTAŞ CADDESİ ÜZERİNDE SÜRÜYOR
Kategori Fen İşleri
Okunma 543 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Belediyesi bazı yolların bozuk olan kesimlerinin onarılması ve böylece araç ve yaya geçişlerinin daha rahat yapılabilmesi amacıyla ilçe merkezinde kilit taşı onarım çalışması başlattı. Kilit taşı çalışmalarının yanında çevre düzenlemesi çalışmaları da sürüyor.

 

Bozulmaya uğramış, deforme olmuş kilit taşlarının sökülüp yerine yenisinin döşendiği çalışmalar Musazade Mahallesi Musa Ulutaş Caddesi üzerinde sürüyor. Bilindiği gibi ilçede başlatılan kilit taşı çalışmalarıyla yollar modern bir görünüme kavuşturulmaya başlanmış olup, ileride kilit taşı belli bölgelere de kaydırılarak şehir merkezimizdeki yolların tamamının onarımının yapılması planlanmaktadır.

Şehir merkezinde onarım çalışmaları vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılanıyor. Göreve geldikleri günden itibaren ilçenin hizmet kalitesini arttırmak için uğraştıklarını belirten Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu,  fen işleri ekipleri ile çalışmalarının en üst seviyeye çıkarılarak ilçenin modern ve estetik bir görünüme kavuşturulduğunu dile getirdi.

Son Düzenlenme Salı, 19 Haziran 2018 13:12
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.