22.03.2019 Son güncelleme: 21.03.2019, 12:49

MHP İLÇE BAŞKANLIĞINA BAYRAMLAŞMA ZİYARETİNDE BULUNULDU

ZİYARET PARTİ BİNASINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ ZİYARET PARTİ BİNASINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Kategori Ziyaretler
Okunma 432 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

MHP İlçe Başkanlığı’na bayramlaşma ziyaretinde bulunuldu. MHP İlçe Başkanlığı binasında gerçekleştirilen ziyarette Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nun yanı sıra Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız, İl Genel Meclis Üyesi Hakkı Aytolan, Ak Parti Artvin Milletvekili Adayı Muzaffer Çorbacı ve parti üyeleri yer aldı.

 

Belediye başkanlık makamındaki bayramlaşma töreninin ardından iade-i ziyaret niteliğinde gerçekleşen ziyarette MHP İlçe Başkanı Adil Hatinoğlu ve partililer gelen konukları kapıda karşıladılar. Bayramlaşma töreninde Belediye Başkanı Hekimoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Yıldız ve MHP İlçe Başkanı Hatinoğlu konuşmalarını yaparak tüm vatandaşların ve partililerin Ramazan Bayramı’nı kutladıklarını dile getirdiler. Cumhur İttifakı ile ilgili de konuşan konuklar, 24 Haziran seçimlerinin ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesi temennisinde bulundular.

Son Düzenlenme Pazartesi, 18 Haziran 2018 11:32
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.