20.06.2019 Son güncelleme: 19.06.2019, 10:13

MUSAZADE MAHALLESİ TURNALAR MEVKİ’DE YOL BETONLAMA ÇALIŞMASI TAMAMLANDI

MAHALLE SAKİNLERİ BAŞKAN HEKİMOĞLU’NA MİNNETTARLIĞINI DİLE GETİRDİ MAHALLE SAKİNLERİ BAŞKAN HEKİMOĞLU’NA MİNNETTARLIĞINI DİLE GETİRDİ
Kategori Fen İşleri
Okunma 581 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Belediyesi fen işleri ekipleri tarafından başlatılan yol betonlama çalışmalarında sona gelindi. Kısa bir süre önce Musazade Mahallesi Turnalar Mevki’de başlatılan betonlama çalışmaları tamamlandı. Bugün yapılan son beton dökme çalışmasının ardından güzergâh kurumaya bırakıldı. Caddenin bir kaç gün içerisinde ulaşıma açılması planlanıyor.

 

Geçtiğimiz günlerde betona uygun hale getirilen zeminde betonlama işlemi yapıldı. Bakımsız yolların standardını iyileştirme adına başlatılan bu çalışmalar mahalle sakinlerinin de memnuniyeti ile sonuçlanmış oldu. Söz konusu bölgede incelemelerde bulunan Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, yol betonlama çalışmalarının bittiğini akabinde hız kesmeden yine ihtiyaç duyulan cadde ve sokaklarda yol betonlama çalışmasının tekrar başlayacağını belirtti.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURİ ÖZALTIN 75. YIL ORTAOKULU’NDA …

14 Haz 2019 Eğitim-Öğretim

HACILAR İLKOKULU GELENEKSEL ÇOCUK O…

13 Haz 2019 Eğitim-Öğretim