26.05.2019 Son güncelleme: 25.05.2019, 7:29

MUSAZADE MAHALLESİ’NDE KİLİT TAŞI ÇALIŞMALARINDA SONA GELİNDİ

ÇALIŞMALAR MAHALLE SAKİNLERİ TARAFINDAN MEMNUNİYETLE KARŞILANIYOR ÇALIŞMALAR MAHALLE SAKİNLERİ TARAFINDAN MEMNUNİYETLE KARŞILANIYOR
Kategori Fen İşleri
Okunma 785 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Belediyesi’nin şehir merkezinde başlattığı kilit taşı döşeme çalışmalarında sona gelindi. Belediyenin fen işleri ekipleri tarafından Musazade Mahallesi Mng Caddesi’ndeki yan cadde olan Atıf Tüzün Caddesi’nde kilit taşı döşeme çalışmaları sonlandırılıyor.

 

Ana güzergahların tamamlanmasıyla yan caddelerde yürütülen kilit taşı döşeme çalışmaları ile bölge son derece çağdaş ve modern bir görünüme kavuşmuş olacak. Yolların eski görünümünden kurtarılıp, daha estetik ve kullanışlı hale getirildiği alan, mahalle sakinleri tarafından da memnuniyetle karşılanıyor. Kilit taşı döşeme çalışmaları ihtiyaç duyulan diğer cadde ve sokaklarda devam edecek.

Son Düzenlenme Çarşamba, 23 May 2018 15:17
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler