21.02.2019 Son güncelleme: 21.02.2019, 1:08
TÖREN CUMHURİYET İLK/ORTAOKULU’NDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ TÖREN CUMHURİYET İLK/ORTAOKULU’NDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Kategori Genel Haberler
Okunma 296 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

10-16 Mayıs tarihleri arasını kapsayan Engelliler Haftası, Cumhuriyet İlk/Ortaokulu tarafından düzenlenen program ile kutlandı. Programa İlçe Kaymakamı Hasan Ongu, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

 

Cumhuriyet İlk/Ortaokulu’nun çok amaçlı salonunda gerçekleştirilen program ilk olarak saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Okul öğrencileri tarafından günün anlam ve önemine uygun konuşmalar yapılıp şiirler okundu. Ardından skeç ve tiyatro gösterileri yapıldı. Ardından kutlama programında engelli öğrenciler tarafından sunulan gösteriler izleyemeye gelenler tarafından çok beğenildi. Tüm engelleri kaldıran, mutlulukları gözlerindeki okunan bu çok özel insanlarımız adeta tüm sorunlarını bir günlüğüne bir kenara atmışlardı. Program çekinilen fotoğrafların ardından son buldu.

Son Düzenlenme Salı, 15 May 2018 15:08
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.