21.02.2019 Son güncelleme: 21.02.2019, 1:08

ARHAVİ ANADOLU LİSESİ’NDE TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI SERGİSİ AÇILDI

                SERGİLENEN PROJELER OLDUKÇA İLGİ GÖRDÜ SERGİLENEN PROJELER OLDUKÇA İLGİ GÖRDÜ
Okunma 402 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açılışı yapıldı. Okulun çok amaçlı salonunda gerçekleştirilen programa İlçe Kaymakamı Hasan Ongu, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

 

Fuarın açılışının yapılmasının ardından ilçe protokolü sergilenen projelerle ilgili öğrencilerden bilgi alarak tek tek inceledi. TÜBİTAK Bilim Fuarıyla ilgili konuşma yapan Okul Müdürü Mustafa Al, bilim fuarlarının gençlerin bilimin önemini kavramalarında ve birçok teorik bilginin gerçek yaşamda kullanabilmelerinin önünü açtığını belirterek emeklerinden ötürü öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti. Fuarı gezen Başkan Hekimoğlu ise, öğretmen ve öğrencilerin gayretli çalışmaları sonucunda ortaya çıkarılan her projenin çok önemli olduğunun altını çizerek öğrencileri tebrik etti.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.