21.02.2019 Son güncelleme: 21.02.2019, 1:08

HÜSEYİN GÜRKAN ANADOLU LİSESİ KAN BAĞIŞI ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ

DÜZENLENEN ETKİNLİKTE BAŞKAN HEKİMOĞLU VE ÖĞRENCİLER KAN BAĞIŞINDA BULUNDU DÜZENLENEN ETKİNLİKTE BAŞKAN HEKİMOĞLU VE ÖĞRENCİLER KAN BAĞIŞINDA BULUNDU
Kategori Genel Haberler
Okunma 439 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

2017-2018 eğitim-öğretim yılının sonuna yaklaştığımız şu günlerde Hüseyin Gürkan Anadolu Lisesi’nde kan bağışı etkinliği düzenlendi. Okul bahçesinde gerçekleşen etkinliğe Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

 

Lise öğrencilerine kan bağışının önemini ve bilincini aşılamak, gençlere sosyal sorumluluğu arttırmak adına gerçekleşen etkinlik yoğun ilgi gördü. Seyyar kan alma aracına gelen öğrenciler, yetkililer tarafından gerekli steril ortamda yapılan çalışma ile kan verdiler. Etkinliği ziyaret eden Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu da kan verenler arasına katıldı. Bahçede gerçekleşen etkinlikle beraber öğrenciler eğitim öğretim yılının son günlerinin yaşandığı şu günlerde doyasıya eğlenmenin keyfini yaşadılar.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.