21.01.2019 Son güncelleme: 21.01.2019, 6:45

GAYE ÇARMIKLI ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN ANNELER GÜNÜ PROGRAMI

ÖĞRENCİLERİN BAYRAKTAR KÜLTÜR MERKEZİ’NDEKİ GÖSTERİLERİ OLDUKÇA İLGİ GÖRDÜ ÖĞRENCİLERİN BAYRAKTAR KÜLTÜR MERKEZİ’NDEKİ GÖSTERİLERİ OLDUKÇA İLGİ GÖRDÜ
Okunma 659 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

İlçemiz Gaye Çarmıklı Anaokulu öğrencileri tarafından Anneler Günü Programı düzenlendi. Programa İlçe Kaymakamı Hasan Ongu, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenci velileri ve vatandaşlar katıldı. Programa katılan konukları Okul Müdürü Hasan Gölcükçü ve öğretmenler girişte bizzat karşıladılar.

 

Bayraktar Kültür Merkezi’nde yapılan program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından okul öğretmenlerinin sunumu ile başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmalar okul öğrencilerinin hazırlamış olduğu Anneler Günü’ne özel rontlar, skeçler ve dans gösterileri ile devam etti. Anaokulu öğrencilerinin sahnedeki sevimli halleri izlemeye gelen davetliler tarafından oldukça beğenilip bolca alkışlandı. Yaklaşık iki saat süren ve Anneler Günü’ne özel hazırlanan program, birbirinden güzel ve duygulu anlar yaşanarak sona erdi.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

HAFTASONU SPOR

21 Oca 2019 Spor

ÖĞRENCİLERİN KARNE HEYECANI

18 Oca 2019 Eğitim-Öğretim

NURİ ÖZALTIN 75. YIL İLKOKULU’NDA O…

17 Oca 2019 Eğitim-Öğretim