21.01.2019 Son güncelleme: 21.01.2019, 6:45

GENÇ ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNAL MÜSABAKALARI BAŞLIYOR

ARHAVİ BELEDİYE SPOR GENÇ ERKEK VOLEYBOL TAKIMIMIZ ADANA’DA ARHAVİ BELEDİYE SPOR GENÇ ERKEK VOLEYBOL TAKIMIMIZ ADANA’DA
Kategori Spor
Okunma 345 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Türkiye voleybol federasyonu tarafından düzenlenen 2017-2018 Voleybol Sezonu Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası Final Müsabakaları bugün başlıyor. Finallere katılan Arhavi Belediye Spor Genç Erkek Voleybol takımı tüm hazırlıklarını tamamladı.

 

14-21 Mayıs tarihleri arasında Adana / Yüreğir de oynanacak olan finallerde yurdun dört bir yanından katılım sağlayan 32 takım şampiyonluk için mücadele edecek. 1998 ve sonrası doğumlu genç sporcuların yer aldığı genç erkek voleybol takımlarının mücadele edeceği finallerde Arhavi Belediye Spor Genç Erkek Voleybol takımı ilk maçını bugün ilk maçına çıkacak. Halkbank - Arhavi Belediye Spor karşılaşması saat 14’te başlayacak.

Turnuva öncesi ilçede sıkı bir programla finallere hazırlanan genç sporcular ve takım idarecileri ilçemizi başarı ile temsil edeceklerini ifade ettiler. Arhavi Belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu da voleybol dalında ilçe olarak büyük başarılara imza attıklarını belirterek, erkek voleybol takımımızın yanında, bu takımın alt yapısını oluşturan ve çoğunluğu ilçemiz gençlerinden oluşan genç takımımıza da büyük önem verdiklerini ifade etti. Hekimoğlu, Adana ilinde gerçekleştirilecek Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası Final Müsabakalarında takımımıza başarılar diledi.  

 

Son Düzenlenme Pazartesi, 14 May 2018 09:51
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

HAFTASONU SPOR

21 Oca 2019 Spor

ÖĞRENCİLERİN KARNE HEYECANI

18 Oca 2019 Eğitim-Öğretim

NURİ ÖZALTIN 75. YIL İLKOKULU’NDA O…

17 Oca 2019 Eğitim-Öğretim