21.01.2019 Son güncelleme: 21.01.2019, 6:45

BAŞKAN HEKİMOĞLU ÖĞRENCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ

ÖZEL ARHAVİ TEMEL LİSESİ’NDE MESLEK TANITIM SÖYLEŞİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ ÖZEL ARHAVİ TEMEL LİSESİ’NDE MESLEK TANITIM SÖYLEŞİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Okunma 395 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu yoğun işlerinden fırsat bulup öğrencilerle bir araya geldi. Özel Arhavi Temel Lisesi Müdürlüğünce hazırlanan ve öğrencilerin motivasyonunu arttırmak amacıyla düzenlenen meslek tanıtım söyleşisi okulun çok amaçlı salonunda gerçekleşti. Düzenlenen söyleşi programına Başkan Hekimoğlu’nun yanı sıra Okul Kurucumuz Çetin Demirkaya, Okul Müdürü Ahmet Kavaz, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Hoş bir atmosferde gerçekleşen programda Başkan Hekimoğlu, başarıya giden yolda başından geçen hayat tecrübelerini, zorlukları ve deneyimlerini yaklaşık iki saat boyunca anlattı. YKS Sınavı öncesi öğrenciler gerçekleşen söyleşiyi sıkılmadan şevkle dinlediler. Başkan Hekimoğlu öğrencilerin sorduğu soruları uzun uzun değerlendirdi. Program sonunda Başkan Hekimoğlu’na katılımı için teşekkür edildi.

Son Düzenlenme Cumartesi, 05 May 2018 10:51
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

HAFTASONU SPOR

21 Oca 2019 Spor

ÖĞRENCİLERİN KARNE HEYECANI

18 Oca 2019 Eğitim-Öğretim

NURİ ÖZALTIN 75. YIL İLKOKULU’NDA O…

17 Oca 2019 Eğitim-Öğretim