16.10.2018 Son güncelleme: 15.10.2018, 8:42

CUMHURİYET MAHALLESİ’NDE YOL BETONLAMA ÇALIŞMASI TAMAMLANDI

MAHALLE SAKİNLERİ ÇALIŞMALAR NEDENİYLE BAŞKAN HEKİMOĞLU’NA TEŞEKKÜRLERİNİ İLETTİ MAHALLE SAKİNLERİ ÇALIŞMALAR NEDENİYLE BAŞKAN HEKİMOĞLU’NA TEŞEKKÜRLERİNİ İLETTİ
Kategori Fen İşleri
Okunma 325 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Kısa bir süre önce Cumhuriyet Mahallesi’nde başlatılan betonlama çalışmaları tamamlandı. Yapılan son beton dökme çalışmasının ardından güzergâh kurumaya bırakıldı. Arhavi Belediyesi fen işleri ekipleri tarafından tamamlanan bölge modern bir görünüme kavuşmuş oldu. Tamamlanan çalışmaları Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu ve Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız yerinden takip etti.

Mahalle sakinleri çalışmalar nedeniyle Başkan Hekimoğlu’na teşekkürlerini iletti. Yeni yolun mahalle sakinlerine ve güzergâhı kullanan vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunan Başkan Hekimoğlu, ihtiyaç duyulan bölgede çalışmaların yeniden başlatılacağını belirtti.

Son Düzenlenme Cuma, 27 Nisan 2018 11:19
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler