20.06.2019 Son güncelleme: 19.06.2019, 10:13
İLÇEDEKİ YEŞİL ALANLARA 60 ADET KUŞ YUVASI YERLEŞTİRİLECEK İLÇEDEKİ YEŞİL ALANLARA 60 ADET KUŞ YUVASI YERLEŞTİRİLECEK
Kategori Genel Haberler
Okunma 424 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Arhavi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Özel Arhavi Temel Lisesi örnek bir projeye imza atıyor. Okul öğrencileri tarafından yaban hayatına destek olmak adına kuş yuvaları yapılıyor. Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu da öğrencileri okulda ziyaret ederek yaptıkları bu örnek projeyi yerinde inceledi.

Eski okul sıralarını değerlendirerek özellikle kanatlı hayvanların (kuşların) barınmalarını kolaylaştıracak şekilde kuş yuvası yaptıklarını belirten öğrenciler örnek bir davranışla göz doldurmuş oldu. Şehrin çevre mahallelerindeki yeşil alanlarda değerlendirilecek olan 60 adet kuş yuvası Başkan Hekimoğlu tarafından da oldukça beğenildi. Geleceğimizin teminatı öğrencilerin böyle duyarlı davranışlar sergilemesinin çok manidar olduğunu belirten Başkan Hekimoğlu, ilçe içerisinde uygun yerlere yerleştirilmek suretiyle yaban hayatına destek veren öğrencileri tebrik ederek üretecekleri her türlü projede de yanlarında yer alacağını belirtti. Diğer dersliklerdeki öğrencilerle de sohbet ederek okulun eksikleri hakkında bilgiler alan Başkan Hekimoğlu, ziyaret sonunda okulların fiziki şartlarının daha iyi seviyelere çıkarılması adına çalışmaların devam edeceğini ve eğitimde öğrencilerin faydalanması için her türlü çabalarının süreceğini belirtti.

Son Düzenlenme Çarşamba, 25 Nisan 2018 13:45
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURİ ÖZALTIN 75. YIL ORTAOKULU’NDA …

14 Haz 2019 Eğitim-Öğretim

HACILAR İLKOKULU GELENEKSEL ÇOCUK O…

13 Haz 2019 Eğitim-Öğretim