26.04.2019 Son güncelleme: 25.04.2019, 1:33
KUTLAMA PROGRAMI ARHAVİ HALK EĞİTİM MERKEZİ’NDE YAPILDI KUTLAMA PROGRAMI ARHAVİ HALK EĞİTİM MERKEZİ’NDE YAPILDI
Kategori Genel Haberler
Okunma 377 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Toplumda turizm bilincini geliştirmek, iç turizmi canlandırmak ve halkın turizm hareketlerine katılımını sağlamak amacıyla 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanmakta olan Turizm Haftası, ilçemiz Arhavi’de düzenlenen çeşitli etkinlikler çerçevesinde kutlandı.

 

Bu kapsamda, Arhavi Halk Eğitim Merkezi Turizm Haftası münasebetiyle hazırlamış olduğu programa İlçe Kaymakamı Hasan Ongu, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Fikret Sözbilir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslanoğlu, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşması yapıldı. Arhavi Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Ekrem Aydın “Turizm Sektöründeki Son Gelişmeler ve Trendler” konulu sunumunu yaptı. Günün anlam ve önemine uygun şiirler öğrenciler tarafından okundu. Atatürk Ortaokulu öğrencileri tarafından ront gösterisi sunuldu. Halk Eğitim Merkezi bünyesindeki halk oyunları ekibi gösterilerini sergiledi. Akabinde yine Halk Eğitim Merkezi’nin turizm konulu kurmuş oldukları stant protokol üyeleri tarafından gezildi. Program çekinilen fotoğraflarla son buldu.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler