21.01.2019 Son güncelleme: 21.01.2019, 6:45

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

KUTLAMALAR ÇERÇEVESİNDE ÖĞRENCİLER BAŞKAN HEKİMOĞLU’NA MAKAM ZİYARETİNDE BULUNDULAR KUTLAMALAR ÇERÇEVESİNDE ÖĞRENCİLER BAŞKAN HEKİMOĞLU’NA MAKAM ZİYARETİNDE BULUNDULAR
Kategori Ziyaretler
Okunma 557 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Bu yıl 98. yıl dönümünü kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri düzenlenen makam ziyaretleriyle ilçemizde başladı. Kutlamalar çerçevesinde Nuri Özaltın 75. Yıl İlk/Ortaokulu’ndan öğretmen ve öğrenciler Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

Nuri Özaltın 75. Yıl İlk/Ortaokulu Müdürü Osman Akgün, okulun sınıf öğretmeni Nuran Okumuş, 4. sınıf öğrencileri Ceylin Özaltun, Batuhan Abdullah, 6. sınıf öğrencileri İbrahim Memişoğlu ve Gamze Aygüney Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nun makamını temsili devralmak için belediyeye geldiler. Makamda gerçekleşen ziyarette Başkan Hekimoğlu’nun yanı sıra Başkan Yardımcıları H. Tahsin Kurdoğlu da yer aldı.

Başkan Hekimoğlu, makamı devralacak olan 4. sınıf öğrencisi Ceylin Özaltun’u koltuğuna oturtarak bir günlüğüne de olsa Arhavi Belediye Başkanı olmasını tebrik etti. Öğrenci Özaltun, başkan koltuğuna oturur oturmaz kurum amirlerinden ilçe hakkındaki bilgileri aldıktan sonra gerekli talimatları verdi. İlçe ile ilgili yapılan ve yapılacak olan çalışmaları öğrenen öğrenci Özaltun ile Başkan Hekimoğlu arasında keyifli bir sohbet yaşandı. Ayrıca öğrencilerin istekleri doğrultusunda okulun önüne hız kesici, okul bahçesine çöp kovası ve bank kurulumu için Başkan Yardımcısı Kurdoğlu ile belediyenin Çevre Mühendisi Tanju Güney gerekli çalışmaları başlatacaklarını belirttiler. Ziyaret Başkan Hekimoğlu’nun öğretmen ve öğrencilere hediye takdiminin ardından topluca çekinilen fotoğraflarla son buldu. 

Son Düzenlenme Çarşamba, 18 Nisan 2018 13:40
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

HAFTASONU SPOR

21 Oca 2019 Spor

ÖĞRENCİLERİN KARNE HEYECANI

18 Oca 2019 Eğitim-Öğretim

NURİ ÖZALTIN 75. YIL İLKOKULU’NDA O…

17 Oca 2019 Eğitim-Öğretim