27.03.2019 Son güncelleme: 26.03.2019, 1:04

CUMHURİYET MAHALLESİ’NDE YOL BETONLAMA ÇALIŞMASI BAŞLIYOR

ÇALIŞMALAR EN KISA ZAMANDA TAMAMLANIP MAHALLE HALKININ HİZMETİNE SUNULACAK ÇALIŞMALAR EN KISA ZAMANDA TAMAMLANIP MAHALLE HALKININ HİZMETİNE SUNULACAK
Kategori Fen İşleri
Okunma 588 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi’de Cadde ve sokakların modernizasyon çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Arhavi Belediyesi fen işleri ekipleri tarafından ilçe merkezi ve mahallerinde başlatılan betonlama çalışmaları, ilçemiz Aşağı Hacılar Mahallesi’ndeki betonlama çalışmasının tamamlanmasının ardından Cumhuriyet Mahallesi’nde yol betonlama çalışmaları yapılacak.

 

Söz konusu bölgede yer yer yapılan taş duvar çalışmasının akabinde Cumhuriyet Mahallesi’nin ulaşımında kullanılan yolların modernize edilmesi çalışmaları da ihmal edilmiyor. Arhavi Belediyesi ekiplerince başlatılan çalışmaları Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu ile Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Osman Ataman yerinden takip ediyor. Bölgede yola beton dökümünün ardından ulaşım açısından büyük kolaylık sağlanmasının yanında modern görünümüyle de dikkat çekecek. Mahalle sakinleri yürütülen çalışmalardan dolayı duydukları memnuniyeti Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’na iletti. Başkan Hekimoğlu, ihtiyaç duyulan diğer mahallelerimizde yol betonlama çalışmalarının devam edeceğini bildirdi.  

Son Düzenlenme Salı, 17 Nisan 2018 14:16
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.