21.01.2019 Son güncelleme: 21.01.2019, 6:45

HOPASPOR TARAFTAR GRUBUNDAN BAŞKAN HEKİMOĞLU’NA ZİYARET

TARAFTARLAR VOLEYBOL İÇİN TEBRİK, FUTBOL İÇİN DESTEK İSTEDİLER TARAFTARLAR VOLEYBOL İÇİN TEBRİK, FUTBOL İÇİN DESTEK İSTEDİLER
Kategori Ziyaretler
Okunma 482 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Hopaspor Taraftar Grubu üyeleri Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’na tanışma ve destek ziyaretinde bulundu. Ziyarette Başkan Hekimoğlu’nun yanı sıra  Arhavispor Atmaca Grubu da yer aldı.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette taraftar grubu üyeleri ilçemizi başarıyla temsil eden Arhavi Belediye Spor erkek voleybol takımının Efeler Ligi’ne çıkmasını tebrik etti ve Hopaspor’un Artvin’de 3. Lig’e çıkan tek takımı olması sebebiyle destek talep ettiklerini dile getirdiler.

Futbolda ilimizi başarıyla temsil eden Hopaspor’un daima yanında olduklarını belirten Başkan Hekimoğlu, Hopaspor’a 3. Lig’te başarı temennisinde bulundu. Ayrıca voleybolda alınan başarılı sonuç için de teşekkürlerini iletti. Ziyaret sırasında her iki takımın taraftar grubu üyeleri centilmenlik mesajları verdiler. Ziyaret iyi dilek ve temennilerin ardından çekinilen hatıra fotoğraflarıyla son buldu.

Son Düzenlenme Pazartesi, 16 Nisan 2018 16:46
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

HAFTASONU SPOR

21 Oca 2019 Spor

ÖĞRENCİLERİN KARNE HEYECANI

18 Oca 2019 Eğitim-Öğretim

NURİ ÖZALTIN 75. YIL İLKOKULU’NDA O…

17 Oca 2019 Eğitim-Öğretim