16.02.2019 Son güncelleme: 15.02.2019, 1:51

KALE MAHALLESİ HAM YOL AÇMA ÇALIŞMASI

ARHAVİ BELEDİYESİ İHTİYAÇ DUYULAN BÖLGELERDE YOL AÇMAYA DEVAM EDİYOR ARHAVİ BELEDİYESİ İHTİYAÇ DUYULAN BÖLGELERDE YOL AÇMAYA DEVAM EDİYOR
Kategori Fen İşleri
Okunma 467 defa
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Aynı anda şehrin birçok noktasında faaliyetlerini yürüten Arhavi Belediyesi fen işleri ekipleri, ilçedeki yoğun çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu çalışmaların bir tanesi de ilçemiz Kale Mahallesi sınırları içinde devam ediyor. Bölgede Arhavi Belediyesi katkılarıyla ham yol açma çalışmaları yapılıyor.

İlçenin önemli mahallelerinden biri olan fakat coğrafi yapısı gereği ulaşımı zor, engebeli arazilerden oluşan Kale Mahallesindeki yol sorunu çözülmüş oluyor. Bu doğrultuda Arhavi Belediyesi tarafından ham yol açma çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmaları takip eden mahalle sakinleri açılan ham yolun ulaşım sorununun rahatlaması adına büyük bir öneme sahip olduğuna vurgu yaparak Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’na katkılarından ötürü teşekkürlerini sundu.

 

Son Düzenlenme Cuma, 13 Nisan 2018 13:28
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.