16.02.2019 Son güncelleme: 15.02.2019, 1:51

ARHAVİ MÜFTÜLÜĞÜ’NDEN ANLAMLI KERMES

ÖĞRENCİLER YARARINA AÇILAN KERMESE İLÇE PROTOKOLÜ YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ ÖĞRENCİLER YARARINA AÇILAN KERMESE İLÇE PROTOKOLÜ YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ
Kategori Sosyal İşler
Okunma 517 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Müftülüğü ilçede yükseköğrenimde eğitim gören üniversite ve lise öğrencileri ile kuran kurslarında eğitim gören öğrenciler adına kermes düzenledi. Arhavi Yeni Cami’nin altında açılan kermese Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Faruk Gezgin, İlçe Müftüsü Sadık Havuz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslanoğlu, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, din görevlileri ve hayırseverler katıldı.

Açılış kurdelesini Başkan Hekimoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Gezgin, İlçe Müftüsü Havuz ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Arslanoğlu birlikte kestiler. Açılış dualarla yapıldı. Başkan Hekimoğlu açılışta yaptığı konuşmada kursların ihtiyaçlarını karşılanması ve standartlarının yükseltilmesi adına kermes gibi etkinliklerin çok önemli olduğunu belirtti. Kermes adına hazırlanan stantları gezen Başkan Hekimoğlu ve beraberindekiler, alınan ürünlerin eğitimlerine devam eden ihtiyaç sahibi öğrenciler için kullanılacağının önemine vurgu yaptı. İlçe halkının hizmetine sunulan kermes 5 gün boyunca açık olacak.

Son Düzenlenme Perşembe, 12 Nisan 2018 11:52
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.