21.02.2019 Son güncelleme: 21.02.2019, 1:08

ÖĞRENCİLER YARARINA ANLAMLI ETKİNLİK

ARHAVİ KURS VE OKUL TALEBELERİNE YARDIM DERNEĞİ KERMES DÜZENLEDİ ARHAVİ KURS VE OKUL TALEBELERİNE YARDIM DERNEĞİ KERMES DÜZENLEDİ
Kategori Sosyal İşler
Okunma 492 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Kurs ve Okul Talebelerine Yardım Derneği tarafından, Boğaziçi Erkek Öğrenci Yurdu’nda eğitimlerine devam eden öğrencilere katkı sağlamak amacıyla bir kermes düzenlendi. Kermesin açılışına Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız, İl Genel Meclis Üyesi Hakkı Ayrılan, Belediye Başkan Yardımcısı Nail Köseoğlu, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, dernek yönetim kurulu üyeleri ve kalabalık vatandaş topluluğu katıldı.

“Hayır Çarşısı” adı altında düzenlenen kermeste duaların okunmasının ardından Başkan Hekimoğlu kurdeleyi keserek, kermesin açılışını yaptı. Hekimoğlu, öğrenim gören ve imkânı olmayan öğrencilere eğitim ve öğretimlerine maddi katkı sağlamak amacıyla düzenlenen kermesin herkese hayırlı ve uğurlu olmasını diledi. Öğrenciler yararına yapılan kermese yoğun ilgi neticesinde dernek yöneticilerinin memnuniyeti gözlerden kaçmadı.

Kermes 14 Nisan 2018 Cumartesi gününe kadar açık olacaktır.

 

Son Düzenlenme Salı, 10 Nisan 2018 17:57
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.