16.02.2019 Son güncelleme: 15.02.2019, 1:51

ARHAVİ GÜNGÖREN HALK PLAJI SEZONA HAZIRLANIYOR

ELEKTRİK SORUNU ÇÖZÜLEN PLAJDA ÇEVRE DÜZENLEMESİ YAPILIYOR ELEKTRİK SORUNU ÇÖZÜLEN PLAJDA ÇEVRE DÜZENLEMESİ YAPILIYOR
Kategori Sosyal İşler
Okunma 605 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

İlçemizde yaz aylarının vazgeçilmez mekânlarından, vatandaşlarımızın denize girmek için yoğun olarak kullandığı Güngören Halk Plajı yeni sezona hazırlanıyor. Başkan Coşkun Hekimoğlu Plajda incelemelerde bulunarak işletme yetkililerinden bilgi aldı.

 

Vatandaşlarımızın denizle buluştuğu alanların belki de en önemlisi olan Güngören Halk Plajında geçtiğimiz sezon yapılan çevre düzenlemeleri ve tesis inşasının ardından, yapılan çalışmalara ek olarak bu sezon da bazı yeni düzenlemeler yapılıyor. Plajda elektrik sorununa çözüm getirilirken, çevre düzenleme çalışmaları da devam ediyor.

Bölgede incelemelerde bulunan Başkan Hekimoğlu yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Hekimoğlu Güngören Halk Plajından vatandaşlarımızın daha iyi yararlanmaları için çalışmalar yürüttüklerini belirterek, plajda yapılan son iyileştirmelerle birlikte bölgenin daha modern bir görünüme kavuşacağını belirtti.

Son Düzenlenme Salı, 10 Nisan 2018 17:41
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.