20.06.2019 Son güncelleme: 19.06.2019, 10:13

TÜRK POLİS TEŞKİLATININ 173. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ

İLÇE PROTOKOLÜ VE VATANDAŞLAR ÇELENK SUNMA TÖRENİNDE BİRARAYA GELDİ İLÇE PROTOKOLÜ VE VATANDAŞLAR ÇELENK SUNMA TÖRENİNDE BİRARAYA GELDİ
Kategori Resmi Törenler
Okunma 931 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Ülkemizde huzur ve güvenin bozulmaması için gece gündüz demeden fedakârca çalışan Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıldönümü ilçemiz Arhavi’de gerçekleştirilen törenle kutlandı. Atatürk Anıtı önünde gerçekleşen törene Garnizon Komutanı Bayram Demirbaş, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, emniyet teşkilatı personelleri ve vatandaşlar katıldı.

Kutlama programı Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen çelenk sunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Ardından İlçe Emniyet Müdürü Ömer Faruk Gezgin günün anlam ve önemine uygun konuşmasını sundu. Tören burada son bulmuş oldu. Program öğle namazı öncesi Merkez Cami’de Aziz şehitlerimizin ruhları için Mevlid-i Şerif okutulması ile devam edecek.

Son Düzenlenme Çarşamba, 11 Nisan 2018 15:59
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURİ ÖZALTIN 75. YIL ORTAOKULU’NDA …

14 Haz 2019 Eğitim-Öğretim

HACILAR İLKOKULU GELENEKSEL ÇOCUK O…

13 Haz 2019 Eğitim-Öğretim