Bu sayfayı yazdır

ARHAVİ DEVLET HASTANESİ HEKİMİ UZM. DR. BARIŞ GELEN YILIN DOKTORU OLARAK ÖDÜLLENDİRİLDİ

ARTVİN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ 14 MART TIP BAYRAMI HAFTASI ÖDÜLLERİNİ VERDİ ARTVİN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ 14 MART TIP BAYRAMI HAFTASI ÖDÜLLERİNİ VERDİ
Kategori Genel Haberler
Okunma 1271 defa
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

14 Mart Tıp Bayramı Haftası dolayısıyla Artvin’de düzenlenen programda Artvin ilinde görev yapan başarılı hekimler ödüllendirildi. Yılın doktoru seçilen hekimler ödüllendirilirken ilçemiz Arhavi Devlet Hastanesinde görev yapan Uzm. Dr. Barış GELEN’de ödüle layık görüldü.

 

Artvin Çoruh Üniversitesi kongre merkezinde 20 Mart’ta Tıp Bayramı Haftası dolayısıyla düzenlenen gece saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. 14 Mart Tıp Bayramı'nın tarihçesi ve sağlık çalışanlarının zor şartlarda ne kadar kutsal bir görev ifa ettiklerinin altı çizildi.

Artvin İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenen programda Artvin ilinde görev yapan ve kendi branşında yılın hekimi seçilen doktorlar ödüllendirilerek kendilerine plaket verildi. İlçemizde görev yapan Arhavi Devlet Hastanesi dâhiliye doktoru Uzm. Dr. Barış GELEN’de yılın doktoru olarak ödüllendirildi. Uzm. Dr. Gelen, ödülünü Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’den aldı.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr