24.09.2018 Son güncelleme: 20.09.2018, 12:56

YILDIZLAR GÜREŞ İL BİRİNCİLİĞİ BAŞLIYOR

ARHAVİ BLD.GSK GÜREŞ TAKIMI TURNUVAYA 15 SPORCU İLE KATILIYOR ARHAVİ BLD.GSK GÜREŞ TAKIMI TURNUVAYA 15 SPORCU İLE KATILIYOR
Kategori Kültür-Sanat
Okunma 416 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

17 Şubat 2018 cumartesi günü Artvin Merkez Spor salonunda yapılacak Yıldızlar Güreş İl Birinciliği müsabakalarına katılacak olan Arhavi belediyesi gençlik spor kulübü bu önemli ve iddialı turnuvaya 15 sporcu ile katılıyor. Yıldızlar dalında müsabakalara çıkacak olan genç güreşçiler bu sporun yaygınlaşması ve Arhavi’de el üstünde tutulması adına antrenör Kadir Dayanç gözetiminde haftanın 5 günü antrenman yaparak hazırlandılar. Başkan Coşkun Hekimoğlu takıma başarılar dileyerek. Artvin’de iyi sonuçla döneceklerine inandığını ifade etti.  

 

Sıkı ve disiplinli bir çalışmayla programını sürdüren genç güreşçiler Artvin’in önemli ilçeleri ile yarışarak Arhavi’de bu dalda da adından söz ettirmeye başladı. Takım geçtiğimiz yıllarda gençler kategorisinde Türkiye 5.sini çıkarmıştır. Bunun yanında Artvin’de ve Yusufeli’de yapılan güreş müsabakalarında birçok birincilikler elde edilmiştir. Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu güreş takımımızın alacağı her başarılı sonuç bizler için övünç kaynağıdır. Gerek hocaları gerekse sporcular olarak destek noktasında ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduğunu dile getirerek sporculara Yıldızlar Güreş İl Birinciliği müsabakalarında başarılar diledi.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURETTİN ÇARMIKLI ANADOLU İMAM HATİ…

20 Eyl 2018 Eğitim-Öğretim

GAZİLER GÜNÜ ANMA TÖRENİ PROGRAMI

19 Eyl 2018 Resmi Törenler

İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLAMA PROGRAMI

18 Eyl 2018 Eğitim-Öğretim

TUNAHAN YILDIZ SATRANÇTAKİ BAŞARISI…

17 Eyl 2018 Eğitim-Öğretim