16.02.2019 Son güncelleme: 15.02.2019, 1:51

BELEDİYE ÇALIŞANI MEMUR VE İŞÇİLER İLE TOPLU SÖZLEŞME İMZALANDI

İMZA TÖRENİ BAŞKANLIK MAKAMINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ İMZA TÖRENİ BAŞKANLIK MAKAMINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Kategori Genel Haberler
Okunma 392 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Belediyesi, KESK’e bağlı Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (Tüm-Bel-Sen) ve Türk-İş’e bağlı Belediye İş Sendikası ile kurum bünyesinde çalışan memur ve işçilere yönelik ile toplu sözleşmesi imzaladı.

 

Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nun makamında gerçekleşen imza törenine Başkan Hekimoğlu’nun yanı sıra Belediye-İş Sendikası Rize Temsilcisi Yaşar Kaspar,   Belediye Sendika Temsilcileri İlker Özcan ve Osman Güney ile belediye personelleri katıldı.

Başkanlık makamında gerçekleştirilen törende Başkan Hekimoğlu, Tüm-Bel Sen ve Belediye-İş Sendikası ile belediye çalışanı memurlar ve işçiler arasında imzalanan sözleşmenin yenilenmiş olduğunu belirtti. 

Her iki tarafında mutabık kaldığı bir sonuçla imzalanan toplu iş sözleşmeleri imza töreninde konuşan Başkan Hekimoğlu,  kısıtlı imkânlarla ve olabildiğince personele yansıtmadan bir döngü içerisinde işçi ve memurlara gerekli iyileştirmeleri yaptıklarını belirtti. Başkan Hekimoğlu, yeni sözleşmelerin belediye çalışanlarına hayırlı uğurlu olmasını dileyip, işçi temsilcilerine de başarılarının devamını diledi.

Son Düzenlenme Pazartesi, 12 Şubat 2018 15:16
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.