21.01.2019 Son güncelleme: 21.01.2019, 6:45

İLÇEMİZDE İKİ YENİ İŞLETME DAHA HİZMET VERMEYE BAŞLADI

“2A PREFABRİK YAPI” VE “TATLI TELAŞ ORGANİZASYON” İŞLETMELERİNİN AÇILIŞLARI YAPILDI “2A PREFABRİK YAPI” VE “TATLI TELAŞ ORGANİZASYON” İŞLETMELERİNİN AÇILIŞLARI YAPILDI
Kategori Genel Haberler
Okunma 517 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

İlçemiz Arhavi’de hafta sonu iki iş yeri daha hizmete girdi. İnşaat ev organizasyon sektörlerinde hizmet verecek olan işyerlerinin açılış törenlerine Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu katılarak açılışları gerçekleştirdiler.

 

Cumartesi günü gerçekleştirilen açılışlardan ilki “2A Prefabrik Yapı Mantolama” adıyla hizmet verecek olan işyeriydi. Sahil caddesi üzerinde açılan ve Prefabrik yapı ve inşaat malzemeleri satışı yapacak olan işyerinin açılışında ilçe esnafının ve vatandaşların yoğun ilgisi gözlerden kaçmadı.

Açılışı yapılan diğer bir işyeri ise düğün ve özel gün organizasyonu sektöründe hizmet verecek olan “Tatlı Telaş Organizasyon” adlı işletme oldu. İlçemiz Boğaziçi Mahallesinde hizmet verecek olan işyerinin açılışına çevre esnaf ve halkın yoğun ilgisi vardı.

Her iki işletmenin açılışlarını gerçekleştiren Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, işletmelerin gerek yatırımcılarına ve gerekse ilçe ekonomisine hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

 

2A PREFABRİK YAPI

 

 

TATLI TELAŞ ORGANİZASYON

Son Düzenlenme Cumartesi, 03 Şubat 2018 17:10
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

HAFTASONU SPOR

21 Oca 2019 Spor

ÖĞRENCİLERİN KARNE HEYECANI

18 Oca 2019 Eğitim-Öğretim

NURİ ÖZALTIN 75. YIL İLKOKULU’NDA O…

17 Oca 2019 Eğitim-Öğretim