19.09.2018 Son güncelleme: 18.09.2018, 11:09

EĞİTİM ÖĞRETİMDE BİRİNCİ DÖNEM TAMAMLANDI

ÖĞRENCİLERİN KARNE HEYECANI ÖĞRENCİLERİN KARNE HEYECANI
Okunma 363 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

2017 - 2018 eğitim öğretim yarıyılının bu gün tamamlanması ile tüm öğrenciler karnelerini aldılar. İlçemiz MNG İlkokulu’nda karnelerini alan öğrenciler için bir tören düzenledi. Törene İlçe Kaymakamı Hasan Ongu, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, okul öğretmenleri, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.

 

Eğitim öğretim yılının ilk yarısının tamamlanması ile karne alma sevincini yaşayan öğrenciler, tatil yapacak olmanın heyecanı ile karne, teşekkür ve takdir belgelerini protokol mensuplarının elinden aldılar.

Karne töreninde konuşma yapan ilçe milli eğitim müdürü Mustafa Arslanoğlu, öğrencilere yarıyıl tatilini iyi değerlendirip, ikinci yarıyıla dinlenmiş ve hazır bir şekilde girmelerini istedi.

 

Son Düzenlenme Cuma, 19 Ocak 2018 14:50
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler