12.12.2018 Son güncelleme: 12.12.2018, 1:44

BAŞKAN HEKİMOĞLU'DAN GAZETECİLERE ZİYARET

HEKİMOĞLU:  "TÜM GAZETECİLERİN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETİCELER GÜNÜ KUTLU OLSUN" HEKİMOĞLU: "TÜM GAZETECİLERİN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETİCELER GÜNÜ KUTLU OLSUN"
Kategori Ziyaretler
Okunma 409 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü dolayısıyla ilçede gazetecilik görevini yürüten emektar gazetecileri ziyaret ederek bu gününü kutladı.

 

Ziyaretinin ilkini Arhavi Postası gazetesine gerçekleştiren başkan Hekimoğlu burada gazete imtiyaz sahibi Necmettin Numanoğlu ve aynı zamanda gazeteci oğlu olan Gökhan Numanoğlu’nu ziyaret etti. Yerel basının yerel yönetimler için önemli olduğunu dile getiren başkan Hekimoğlu, emek yoğun çalışan gece gündüz demeden güncel olayları takip eden ve bunu halka ulaştıran basın kuruluşlarımızın desteklenmesi gerektiğini söyledi. 

Ziyaret ettiği Arhavi postası gazetesinde güncel olayları değerlendiren başkan Hekimoğlu ve gazete sahibi Necmettin Numanoğlu belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu’nun ziyaretinden dolayı çok mutlu olduklarını dile getirdi. Numanoğlu; 45 yıldır bu görevi ifa ettiğini ve asla bir gün dahi pişmanlık duymadan bu görevi yerine getirdiğini sözlerine ekledi. Artık bu görevin yavaş yavaş babadan oğula misali devretmenin zamanı geldiğini de sözlerine ekleyen Numanoğlu; “ailece bu görevi devam ettirmenin önemli olduğunu düşünüyoruz. Ben ve oğlum olan Gökhan ile bu görevi birlikte yürütmenin gayreti içerisindeyiz. Yerel basına toplumun her kesiminin destek vermesi gerektiğine inanıyoruz. Başkanımızın bizlere özellikle yerel basına verdiği desteği için teşekkür ediyoruz. Gerek belediye basın birimi gerekse yerel basın mensupları ile her zaman istişare içerisinde birlikte çalışmaktan mutluyuz. Arhavi’nin gündemini takip etmek ve güncel olayları halkımıza ulaştırmak temel görevimizdir” dedi.  

Gazete ziyareti esnasında belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu gazetecileri kendisi haber yaparak fotoğraf makinesini eline aldı. Başkan ustaları aratmadı. Deklanşöre usta gazeteci edasıyla basarak 10 Ocak gazeteciler gününde basın mensubu oldu.

Son Düzenlenme Çarşamba, 10 Ocak 2018 18:03
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler